BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Kajetan Chrząszcz z klasy 2b otrzymał certyfikat złożenia pracy wewnątrz Kapsuły Czasu

Admin .

Kajetan Chrząszcz z klasy 2b otrzymał certyfikat złożenia pracy wewnątrz Kapsuły Czasu w ramach I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Serce kapsuły Czasu”

katowicezastolat levelled copy

organizowanego przez Fundację TworzyMY Kraków. Tym samym znalazł się w gronie Zwycięzców Honorowych i otrzymał Złoty Certyfikat Serca Kapsuły Czasu. Kajtek artystycznie wykreował świat, który będzie wyglądał, według niego - za 100 lat!!! Gratulujemy uczniowi wyobraźni i talentu! Jego sukces jest tym większy, że na konkurs napłynęło blisko 2000 prac. Opiekunem Kajtka jest mgr Agata Benduska. Celem tego przedsięwzięcia jest budowa rzeźby architektonicznej, która stanie w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. W dalszej perspektywie, Kapsuła jako obiekt mobilny, będzie prezentowana w wielu miejscach Polski i Europy, przy okazji wystaw oraz targów o charakterze artystycznym, naukowym i kulturalnym.

Na profilu Kajetana na Instagramie możecie obejrzeć pozostałe jego prace: @midas_of_drawing