BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

II miejsce Natalii Maroń

Admin .

Dnia 13 marca odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu na Prezentację Multimedialną „Motywy Literackie”. To już II edycja konkursu organizowanego przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu pod patronatem Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Katowicach. Zadaniem uczestników było stworzenie prezentacji na jeden z wybranych motywów, a następnie przedstawienie jej zebranym uczestnikom konkursu i jury. W ocenie brano pod uwagę poziom merytoryczny i artystyczny prezentacji, kompozycję, język. Po burzliwych obradach jury zadecydowało, iż II miejsce przypadnie reprezentantce naszej szkoły, Natalii Maroń, której opiekunem była mgr Anna Adamuszek. Natalia zaprezentowała motyw ojca cierpiącego w oparciu o wybrane teksty literackie, malarskie i filmy. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych laurów!