BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019

Warsztaty dziennikarskie

Młodzież klas drugich o zainteresowaniach humanistycznych wzięła udział w warsztatach dziennikarskich. Poprowadziła je absolwentka naszego liceum, a zarazem redaktor TVP Katowice – Ilona Ptak. Zapoznała zgromadzonych uczniów z blaskami i cieniami zawodu dziennikarza, specyfiką pracy. Uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej montowania programu „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, który przygotowuje. W części praktycznej młodzież wzięła udział w ćwiczeniach z emisji głosu, a potem mogli posłuchać swoich wypowiedzi w wielu wersjach: humorystycznej, poprawionej i autentycznej. Pani Ilona Ptak nawiązała świetny kontakt z naszymi licealistami. Dziękujemy za fachowe spotkanie i dużą dozę humoru.

Warsztaty dziennikarskie

Młodzież klas drugich o zainteresowaniach humanistycznych wzięła udział                    w warsztatach dziennikarskich. Poprowadziła je absolwentka naszego liceum, a zarazem redaktor TVP Katowice – Ilona Ptak. Zapoznała zgromadzonych uczniów z blaskami i cieniami zawodu dziennikarza, specyfiką pracy. Uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej montowania programu „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, który przygotowuje. W części praktycznej młodzież wzięła udział w ćwiczeniach z emisji głosu, a potem mogli posłuchać swoich wypowiedzi w wielu wersjach: humorystycznej, poprawionej i autentycznej. Pani Ilona Ptak nawiązała świetny kontakt z naszymi licealistami. Dziękujemy za fachowe spotkanie i dużą dozę humoru.