BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Świąteczny czas

Sławomir Kozieł .

21 grudnia 2018 upłynął w naszym liceum w prawdziwie świątecznej atmosferze. Dzięki koncertowi pieśni bożonarodzeniowych w wykonaniu naszych uczniów mogliśmy poczuć atmosferę nadchodzących dni. Usłyszeliśmy najpopularniejsze polskie i zagraniczne kolędy. Ten świąteczny dzień był także okazją dla Pani Dyrektor do podsumowania osiągnięć uczniów, akcji Szlachetna Paczka oraz przekazania władzy w Samorządzie Uczniowskim. Zarówno Pani Dyrektor, jaki i nowy przewodniczący SU Marcel Rusiński, podziękowali Poli Makowskiej za rok pracy na rzecz szkoły i złożyli społeczności szkolnej świąteczne życzenia. Następnie we wszystkich klasach odbyły się wigilie, połączone z wzajemnymi życzeniami, wręczaniem prezentów i wspólnym biesiadowaniem przy suto zastawionych stołach.