BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Laury rozdane

Admin .

11 grudnia w ramach konkursu „Sztuka cenniejsza niż złoto” odbyło się podsumowanie
VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Językowo-Plastycznego dla uczniów gimnazjów i starszych klas szkól podstawowych. Uczestnicy tegorocznej edycji mieli za zadanie wykonać techniką collage´u prace, będące interpretacją piosenki Jacka Kaczmarskiego „Walka postu z karnawałem”.

Jury spośród kilkunastu prac, które napłynęły na konkurs przyznało wyróżnienie oraz drugie i pierwsze miejsce. Wszystkie te nagrody przyznane zostały uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Dąbrowie Górniczej, którzy wykazali się największą kreatywnością, najtrafniejszym ujęciem tematu i pomysłowością w jego realizacji.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.