BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Wrocławski sukces Katarzyny Chojowskiej

Admin .

 W III Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Opowiadać każdy może…” zorganizowanym  przez Wrocławski Dom Literatury Katarzyna Chojowska – uczennica klasy 2d –  zdobyła wyróżnienie.

kasia

Z blisko 200 nadesłanych prac wybrano jedną, która otrzymała I nagrodę (przyznano ją uczennicy z Sieradza). Jury, składające się z pracowników Wrocławskiego Domu Literatury oraz Wydawnictwa Warstwy, zdecydowało także o przyznaniu trzech wyróżnień (oprócz naszej uczennicy wyróżnienia otrzymały osoby z Włoszczowej i Tomaszowa Mazowieckiego). Opowiadania tegorocznych laureatów ukażą się drukiem w 2019 roku w ramach Wrocławskich Targów Dobrej Książki. Opiekunem uczennicy w konkursie była pani Ewa Pawik.

Wrocławski sukces Katarzyny Chojowskiej

W III Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Opowiadać każdy może…” zorganizowanym  przez Wrocławski Dom Literatury Katarzyna Chojowska – uczennica klasy 2d – zdobyła wyróżnienie. Z blisko 200 nadesłanych prac wybrano jedną, która otrzymała I nagrodę (przyznano ją uczennicy z Sieradza). Jury, składające się z pracowników Wrocławskiego Domu Literatury oraz Wydawnictwa Warstwy, zdecydowało także o przyznaniu trzech wyróżnień (oprócz naszej uczennicy wyróżnienia otrzymały osoby z Włoszczowej i Tomaszowa Mazowieckiego). Opowiadania tegorocznych laureatów ukażą się drukiem w 2019 roku w ramach Wrocławskich Targów Dobrej Książki. Opiekunem uczennicy w konkursie była pani Ewa Pawik.