BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Kolejny sukces wokalny Alicji Andrejczuk

Admin .

W VII Festiwalu Wokalnym „Mikrofon, MOK i Ty”, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach Alicja Andrejczuk – uczennica klasy 3a – zdobyła III miejsce.

ala

Jak podają organizatorzy, ponad 150 wokalistów zmierzyło się w pięciu kategoriach wiekowych. W imprezie tej wzięli udział wokaliści z całego powiatu będzińskiego oraz okolicznych miast.Poziom, jak co roku, był bardzo wysoki. Różnorodny repertuar, na który składały się nie tylko klasyka polskiej piosenki, ale i utwory mniej popularnych wykonawców, często wzbogacony był ciekawą choreografią. Opiekunem uczennicy w konkursie była pani Ewa Pawik.

W VII Festiwalu Wokalnym „Mikrofon, MOK i Ty”, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach Alicja Andrejczuk – uczennica klasy 3a – zdobyła III miejsce. Jak podają organizatorzy, ponad 150 wokalistów zmierzyło się w pięciu kategoriach wiekowych. W imprezie tej wzięli udział wokaliści z całego powiatu będzińskiego oraz okolicznych miast. Poziom, jak co roku, był bardzo wysoki. Różnorodny repertuar, na który składały się nie tylko klasyka polskiej piosenki, ale i utwory mniej popularnych wykonawców, często wzbogacony był ciekawą choreografią. Opiekunem uczennicy w konkursie była pani Ewa Pawik.