BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Sukces Uli w konkursie fotograficznym

Admin .

Miło nam poinformować, że w VII edycji wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Pamiętamy…” III miejsce zdobyła uczennica klasy 2a Urszula Śliwka. Celem konkursu jest wzbudzanie wrażliwości do osób starszych, przeszłości, pływu czasu, zachęcanie do poszanowania miejsc pamięci narodowej oraz wymiana doświadczeń między młodymi twórcami. W konkursie brało udział 89 uczniów z województwa śląskiego. Spośród nich jury składające się z profesjonalnych fotografów (w tym Adrian Król i Ireneusz Drożański- laureaci wielu konkursów krajowych i międzynarodowych) wybrało prace wyróżniające się pomysłowością, oryginalnością i techniką wykonania. Gratulujemy Uli sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia.

Opiekunem uczennicy jest Anna Adamuszek.